Networkingová snídaně na téma: Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí a zdarma – AKCE OBSAZENA, DALŠÍ TERMÍN 6.2.2019 – registrace již brzy!

Děláte něco zajímavého? Chcete zviditelnit své produkty, služby nebo dokonce celý obor? Toužíte po tom, aby se o vás zajímala média? A nechcete za to utratit majlant? Přijďte na naši lednovou networkingovou snídani! Potkáte zajímavé lidi a navíc se dozvíte užitečné informace na téma PR.

Zuzana Rybářová z PR agentury Amaze Media vám poradí, jak se dostat do médií svépomocí a zdarma. Zuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi.

Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další.

Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny.

Nabídneme vám ochutnávku z jejího praktického worskhopu. Dozvíte se jak vybírat ta správná média i konkrétní novináře, pomůže vám vymyslet témata, která novináře budou skutečně zajímat a naučí vás, jak je oslovit a udržet si jejich přízeň natrvalo, aby se na vás obraceli jako na odborníka v daném oboru. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich podnikatelských i dalších pracovních projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco nového na užitečné téma.

Srdečně Vás zveme a těšíme se :-)

EvenTree, ŽENY sro a Baby Office

Kapacita: 18 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba.  Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno).

Kapacita Snídaně je v tuto chvíli naplněna! Pro velký zájem o tuto akci chystáme další termín, sledujte nás na našich FB stránkách zde.

V případě zájmu o zařazení na seznam případných náhradníků/ zaslání nového termínu nám napište na mail petra.kotatkova@eventree.cz

Z našich dalších akcí:

Rétorika s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 18.01.2019

Instagram pro pokročilé, 07.02.2019

Book Event

Date

Led 23 2019

Time

9:00 am - 11:30 am

Cena

500 Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro, Karlínské nám., Praha 8
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
OBJEDNAT KURZ
QR Code