Networking

Termín kurzu

  • Datum 27/11/2019
  • Začátek 09:30
  • Konec 12:30
  • Cena a místo konání kurzu 590 Kč - Art-n-Coffee

Propojování, inspirace, pomoc. Chcete zviditelnit své produkty a služby a seznámit se s podobně smýšlejícími podnikateli? Přijďte poznat až 30 zajímavých podnikatelek a podnikatelů, potkáte u nás ale i zajímavé osobnosti z neziskové sféry. Získáte nové kontakty podobně smýšlejících lidí a jako vždy s EvenTree získáte i něco navíc!

Připravili jsme pro vás nový formát našich oblíbených networkingových snídaní. Nabídneme vám představení 3 zajímavých hostů z různých oborů. Budete mít příležitost probrat s nimi jejich zkušenosti s podnikáním, seznámit se s nabídkou jejich služeb a u vybraných absolvovat i malý worskhop na téma z jejich oboru. Nakoupíte zde také zajímavé vánoční dárky pro své blízké nebo pomůžete charitě koupí veselých Aloisových ponožek.

V první části setkání proběhne představení EvenTree a našich hostů. Ve druhé části již bude prostor pro volný networking a pro zájemce také možnost absolvovat miniworkshop s jedním z vybraných hostů.

Uveďte, prosíme, do poznámky při registraci, kterého miniworkshopu se chcete zúčastnit (stačí nám číslo 1-3).

Naši 3 hosté (témata workshopů budou upřesněny):

Lenka Kubů, zakladatelka značky Kubudesign  

Lenka vyrábí různé handmade produkty a prodává je ve svém e-shopu, na Fleru i jinde.

Lenka u nás povede miniworkshop č. 1 na téma: Cenotvorba aneb už  jak mít už od začátku správně nastavené ceny šperky handmade

Při stanovení ceny u výrobků nebo služeb rozhodujeme o tom, zda naše podnikání bude úspěšné. Neoblíbená a nezáživná činnost, bez které se žádný podnikatel neobejde. Dobře vypracovaná kalkulace odhalí již na začátku, zda je Váš produkt schopen obstát v konkurenčním prostředí. Odpovíme si na otázky typu: Jak na to? Na co nesmíme zapomenout? Rezervy. Tipy na stanovení koeficientu.

Eva Lövenhöferová, interierová architektka, studio Evalofa

plánek ložnice architektChcete zařídit nebo zrekonstruovat obývací pokoj, kuchyni, dětský pokoj, koupelnu, kancelář, restauraci, obchod či třeba kosmetický salon? Rádi navrhneme interiér a postaráme se o jeho kompletní realizaci. Služby interiérového architekta zahrnují jak studii stavebních úprav a 3D vizualizaci interiéru, tak i dodávku kvalitních a spolehlivých řemeslníků. Vše zorganizujeme a zajistíme nábytek dostupný na trhu i vyrobený na míru včetně doplňků.

Eva u nás povede miniworkshop č. 2 na téma: Víte, jak si zařídit ložnici?
Eva obohacuje svými konzultacemi veletrhy designu a interiéru už řadu let. Nyní se můžete těšit na její workshop pro veřejnost zaměřený na ložnice.

Jarka Švarcbachová z Nadačního fondu Seňorina, zakladatelka Centra sociálních odlehčovacích služeb pro seniory Centrum Seňorina

Jarka se rozhodla dokázat, že sociální služby jdou i v Česku dělat jinak a lépe. Jejím přáním je, abychom uměli stárnout důstojně a s radostí. A proto pomáhá lidem s Alzheimerovou nemocí prožít ještě radostný čas.

Jarka u nás povede miniworkshop č. 3 na téma: Montessori principy nejen v péči o seniory, ale jako filosofie a přístup k druhým.

 

Nezapomeňte cca 30 vizitek, případně letáčků, voucherů s nabídkou tipů na vánoční dárky, apod.

Kapacita: 25 – 30 osob.

Cena: 590,-/ osoba.

V ceně napoje a malé občerstvení, kontakty na účastníky zaslané po skončení akce emailem.

Po skončení akce si můžete vybrat z pestré obědové nabídky kavárny Art-n-Coffee nebo si zde sjednat schůzku.

Platební a storno podmínky

Těšíme se na vás v tvůrčím prostředí kavárny Art-n-Coffee v centru Prahy.

Za EvenTree Petra a Martina