Pište texty na web, které budou bavit Google i čtenáře_vzdělávací kurz EvenTree

Termín kurzu

  • Datum 29/01/2020
  • Začátek 09:30
  • Konec 13:30
  • Cena a místo konání kurzu 2590 Kč - Pracovna Ženy s.r.o.

Děláte něco zajímavého? A chcete o tom dát druhým vědět? Naučíme vás na našem praktickém vzdělávacím kurzu vše výstižně popsat na svém webu. Pokud tématu skutečně rozumíte, psaní není nic složitého. Chce to jen naučit se pár základních pravidel, která vám zaručí, že vaše texty budou lidé rádi číst. A zároveň vám zajistí hezké příčky u Google i Seznamu, abyste byli lépe vidět a dostalo se k vám více lidí.

Zuzana Rybářová z komunikační agentury Amaze Media vám na našem vzdělávacím kurzu poradí, jak na to.

Zuzana vás na svém ryze praktickém workshopu seznámí s pravidly psaní skutečně dobrých textů na web a vše si hned vyzkoušíte v praxi.

Každý z účastníků si z workshopu odnese vlastní článek, který bude moct hned vypustit do světa.

Maximální počet je maximálně 8 účastníků (malý počet účastníků v našich kurzech umožňuje prostor na probrání jejich individuálních potřeb a konkrétní situace).

Lektorka: Ing. Zuzana Rybářová

Zuzana Rybářová Amaze MediaZuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi. Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další. Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

Platební a storno podmínky

Kurz je určen pro jednotlivce (z jedné firmy/organizace max. 2 účastníci). V případě více zájemců z jedné firmy rádi uspořádáme kurz na míru – kontaktujte nás zde.  

Pořádáme také Individuální konzultace vhodné pro majitele firem, manažery, apod. 

V případě dotazů kontaktujte Petru Koťátkovou, tel. 607 707 003 nebo petra.kotatkova@eventree.cz