O tom, co je u nás nového, vás neustále informujeme na našich sociálních sítích i prostřednictvím měsíčních newsletterů. My bychom se ale rádi podělili i o momenty ze života EvenTree. A proto na našem blogu sdílíme fotografie z nedávného networkingového setkání i informace o novém online programu.

Networkingové setkání s EvenTree

Naše networkingová setkání jsou velmi populární. Nejenom, že se na nich propojují lidé z různých oborů a předávají si své zkušenosti, ale účastní se jich i zajímaví hosté. Ti vypráví o poutavém tématu pro všechny účastníky, na které se připraví předem. Poslední networkingové setkání proběhlo v TIVO a bylo na téma ‘Jak se dostat do médií’ To je jeden z našich úspěšných kurzů s PR expertkou Zuzanou Rybářovou. Atmosféra byla přátelská. Účastníci networkingu si užívali nejenom skvělé občerstvení, ale i skvělé informace, kterých se jim dostalo.

Těšíme se na vás na dalším networkingovém setkání, které bude
27. listopadu. Tentokrát se můžete těšit na nový prostor, konkrétně tvůrčí kavárnu Art-n-Cofee v centru Prahy, kterou jsme pro vás objevili. A také na zcela nový koncept setkání. Bude rozděleno na 2 části. V té první se představí EvenTree i 3 naši hosté z různých oborů se svými podnikatelskými příběhy. Jeden z hostů bude ze spřátelené neziskové organizace. Ve druhé části bude probíhat volný networking, který si naši klienti žádali, a také miniworkshopy s jednotlivými hosty. Každý si ten svůj miniworkshop vybere už při registraci. Kapacita networkingových akcí bude daleko větší, potkat můžete 25 až 30 zajímavých lidí.

Networkingové setkání EvenTree
Networkingové setkání s EvenTree

Online program

Těšíme se na vás ale i na našich kurzech. Vybírat můžete z různých témat: PR, sociální sítě, mindfulness, prezentační dovednosti a mediální tréninky, projektové řízení aj. Upozornit vás chceme zejména na naši úplnou novinku, kterou je online program. Vzdělávat se s námi nyní můžete odkudkoliv, místo již není omezením. Zveme vás už 12. listopadu na náš webinář pro klid v životě nebo na individuální mindfulness výcvik. Za zmínku určitě stojí i Mastermind program. Zjistěte si víc informací na našem webu.

Podzimní kurzy a akce:

Reference od Evy Stroupkové z webu Pro malé dobrodruhy.cz, účastnice kurzu Štěpánky Duchkové:
„Jde o velmi praktický kurz s velkým profesionálem, který jde v praxi do detailu. Určitě mi to moc pomohlo pro naši práci s natáčením firemních videí.“

Reference od Veroniky Lančarovičové, autorky knihy Ženství jako dar a projektu Boho žena, účastnice kurzu:
„Kdo veřejně vystupujete a mluvíte, ať už před týmem, před kamerou či před větším obecenstvem, všemi deseti doporučuji trénink se Štěpánkou Duchkovou. Jsem nadšená. Bylo to praktické a člověk díky natáčení na kameru mohl vidět mouchy sám na sobě. Cena naprosto odpovídá kvalitě, výsledku a posunu.“

Reference od Claudie Paldusové, zakladatelky Telefonické komunikace s.r.o., účastnice kurzu:
„Trénink je nejlepší cesta, jak se učit. Štěpánka je velký profík a dopoledne bylo velice přínosné.“