Štěpánka Duchková prezentační dovednosti Eventree

Jaký byl pro nás rok 2019? V EvenTree jsme se v loňském roce řídili hesly ‚Inspirujeme. Rozvíjíme. Propojujeme.‘ Máme za sebou úspěšný druhý rok života vzdělávací agentury. Spoustu vzdělávacích kurzů a školení pro jednotlivce i firmy. Networkingová setkání. Zkušenosti…


Kurzy PR jsou populární

Hitem č. 1 se staly naše kurzy PR, se kterými jsme začali přesně před rokem. Na kurzu ‚Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma)‘ ukazujeme, že i malí podnikatelé se mohou objevovat  v titulcích různých médií i televizních pořadů. Kurzy vede bývalá novinářka Zuzana Rybářová, která dnes vlastní PR agenturu Amaze Media. Těší nás, že to, co děláme, inspiruje i ostatní. Se Zuzkou jsme postupně vypsali další úspěšná PR témata. Třeba ‚Jak napsat tiskovou zprávu, která neskončí ve spamu‘ nebo ‚Pište texty na web, které budou bavit Google i čtenáře‘.

EvenTree vzdělávací kurzy: Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma)
Z kurzu ‘Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma)’ se Zuzanou Rybářovou

Stále nová nabídka kurzů i lektorů

Nová témata kurzů vypisujeme nejen v oblasti PR. Neustále rozšiřujeme spolupráci s novými lektory, kteří jsou profíci ve svých oborech. Praxi zvládají na jedničku a mají co předávat ostatním. Za zmínku stojí například spolupráce s expertem na rozvoj podnikání Martinem Čubou a jeho kurz ‚Jak dodat podnikání náboj‘ nebo s projekťákem Honzou Slavíkem, který vede kurz ‚Projektové řízení pro podnikatele‘. Sociálním sítím se věnuje skvělá Lucie Budíková, ke které můžete přijít na kurzy ‚Instagram pro začátečníky i pokročilé‘ nebo ‚Reklama na Facebooku a Instagramu‘.


Prezentační dovednosti a mediální tréninky ve firmách

Naší stálicí mezi lektory je sympatická a populární moderátorka Štěpánka Duchková a její kurzy ‚Prezentační dovednosti‘ nebo ‚Mediální trénink‘. Tyto vzdělávací kurzy byly původně pro jednotlivce, dnes už tato témata školíme i ve firmách a organizacích. A slaví úspěch! Školíme manažery, obchodníky i řadové zaměstnance. V současné době už obsazujeme měsíc duben a dále.

EvenTree vzdělávací kurzy: Mediální trénink
Z kurzu ‘Mediální trénink’ se Štěpánkou Duchkovou

Spolupráce EvenTree s firmami

Firemní spolupráce jsou dlouhodobé. U menších firem nebo organizací občas i jednorázové. Každá spolupráce nás baví a obohacuje. Ve firmách je nyní oblíbené téma ‚Krizová komunikace a jak ji zvládat s médii‘, které školí PR expertka Hana Hejsková. Lidé ve firmách chtějí být připraveni. Nebo už podobnou situaci zažili a nevěděli si s ní rady. V nabídce máme ale i time management, komunikační dovednosti nebo delegování a organizaci práce v týmu.  


Networkingová setkání s EvenTree

Rozjeli jsme úplně nový koncept networkingu. Dáváme v něm prostor pro představení služeb našich úspěšných klientů. Pořádáme ho nyní už pro větší počet účastníků. Neustále objevujeme nové prostory v Praze a přinášíme tak účastníkům nejen propojování, ale i zážitky.

EvenTree networkingové setkání
Z posledního networkingové setkání

Rozjeli jsme online program

Naši nabídku jsme rozšířili o online kurzy, abychom vyšli vstříc mimopražským klientům. V současné době je možné objednat si mindfulness webináře na míru nebo ‚Individuální mindfulness výcvik‘ se skvělou Marcelou Roflíkovou, zakladatelkou Českého Mindfulness Institutu. Do online programu jsme zařadili Rozvojový program pro podnikatele s koučkou a mentorkou Silvii Solárikovou.


Vzdělávat se můžete i individuálně

Pokud vám zrovna nevyhovuje práce ve skupině, nezoufejte. Většinu našich témat nabízíme i formou individuálních konzultací s našimi lektory. Takové aktivity domlouváme se zájemci vždy dle jejich aktuálních potřeb a možností.


Ze života EvenTree

Díky našemu flexibilnímu týmu se neustále vyvíjíme i my, EvenTree. Vloni jsme vizuálně posunuli naše logo a ustálili claim ‚S námi rostete‘. Neustále vylepšujeme webové stránky včetně e-shopu, aby se vám v něm kurzy lépe objednávaly. Pravidelně našim věrným posíláme novinkář s aktuálními kurzy, VIP nabídkami a tím, co se u nás děje a co se chystá. A i díky tomu, a nejen díky tomu, počet našich klientů neustále roste. Jsou mezi nimi šikovní podnikatelé a podnikatelky z nejrůznějších oborů i zaměstnanci různých firem a organizací na rozličných pozicích.

EvenTree logo a claim

EvenTree, to je Petra Koťátková, zakladatelka a ředitelka. Ale i grafička Tereza, webařka Tereza, copywriterka a správkyně online světa Eva, spoluorganizátorka networkingových akcí Martina, kameraman Vašek a fotografové Patrik a Markéta. Ti všichni dělají EvenTree tím, čím je.


Plány EvenTree pro rok 2020

Za zmínku stojí i navázání spolupráce s nadačním fondem Radost dětem nebo partnerství s konferencí SHE, které budou probíhat i v tomto roce. V roce 2020 chceme i nadále rozvíjet firemní vzdělávání a princip dlouhodobé spolupráce. Chceme se opět věnovat novým tématům. I proto jsme hned na 6. února vypsali kurz Focení iPhonem: tipy a triky, jak na lepší fotky s novinářem a fotografem Janem Rybářem. V plánu máme například kurz ‚Softwarové nástroje pro řízení malých a středních týmů‘, ale i mnohé další. Chceme se i nadále věnovat rozvoji networkingových akcí a podporovat i navazovat nová partnerství. Je toho hodně. A my se na další práci pro vás a s vámi velmi těšíme!

Vaše EvenTree


TIP EVENTREE

Kompletní nabídku našich kurzů pro jednotlivce včetně těch, které jsme zmínili, najdete ZDE.