Kalendář otevřených kurzů:

11
Září
09:30 - 13:30
Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8

Instagram pro začátečníky

Využijte naplno potenciál sociální sítě Instagram - workshop pro všechny, ...

3
Říjen
09:30 - 13:30
Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8

Instagram pro pokročilé

Máte již účet na Instagramu? Umíte vytvořit příspěvek i ...

15
Říjen
09:30 - 13:30
Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8

Reklama na Facebooku a Instagramu

Prezentujete se na sociálních sítích, ale rádi byste, aby se o vás či vašem produktu nebo službě více vědělo? Abyste zacílili relevantní uživatele a to nejen podle věku a zájmů? Naučíme vás využívat remarketing. ...

No event found!

Sdílení zkušeností

Know-how

w

Individuální přístup

Reference kurzu rétoriky

Štěpánka byla vynikajícím a zábavným průvodcem celého kurzu rétoriky. Je to profesionálka, která nám uměla vždy poradit. Celý průběh kurzu měl spád, byl poučný, dynamický a nesl se v přátelském duchu. Mohu jen doporučit, i pro muže ☺!

Olga Formanová, nakladatelství Smart Press

Reference kurzu Jak si vybrat vysněné zaměstnance

Zúčastnila jsem se kurzu Jak si vybrat vysněné zaměstnance a formy spolupráce. Děkuji lektorce Veronice Cimbolincové za velmi praktické informace a logické vysvětlení postupných kroků. Obratem jsem začala kritickou situaci ve své firmě řešit a určitě se opět obrátím na lektorku s promyšlenou nabídkou pracovní pozice. Děkuji organizátorce Petře Koťátkové.

Ing. Eva Lövenhöferová, studio Evalofa – interiérový design

www. evalofa.com

Reference výcviku Mindfulness

Do výcviku mindfulness jsem vstupovala bez jakýchkoli očekávání s pocitem naprosto rozházené mysli. Zvědavost bylo to, co jsem pociťovala. A taky pocit, že chci poznat něco nového. Už po první lekci jsem byla naprosto unešená z okamžiků vnitřního klidu. Vnitřní klid se stal velkou motivací pro důslednost v mé domácí praxi. Ze souboru technik, se kterými jsem se ve výcviku seznámila, mám nyní svoje oblíbené. Ty využívám v častých situacích jako je například kolona v autě, pití své oblíbené kávy nebo relaxace v sauně. Umím být díky výcviku všímavá k mnohým všedním i nevšedním okamžikům svého života.

Ing. Eva Lövenhöferová, studio Evalofa – interiérový design

www. evalofa.com

Reference kurzu Intenzivní mediální trénink

Kurz byl velmi dobrou investicí do mého profesního rozvoje. S médii mám již zkušenosti, avšak zastávám heslo, že je vždy se co učit. Štěpánka je skvělá profesionálka. Přistupovala ke každé účastnici individuálně, ale zároveň nás učila obecně platné principy komunikace s médii. Velmi oceňuji praktická cvičení rozhovoru na kameru a nácvik odpovědí na nekomfortní dotazy redaktora. Štěpánka nás obohatila celou řadou tipů od držení těla po intonaci a vizuální prezentaci. Pokud je možné požít škálu hodnocení, pak je to 5 hvězdiček z 5.

Hana Wolf, MBA koučka, mentorka, lektorka

www.hanawolf.cz

Reference workshopu Jak zvládnout krizové situace

Workshop vedený lektorkou Alenou Zborníkovou byl jedním slovem popsat jako famózní. Přátelský projev a schopnost zahrát konkrétní typ osoby ( diktátor, demokrat, byrokrat, liberál ) v konkrétní situaci. Žádné nudné “suchoprdské” učení, ale ukázky z praxe a to dá člověku určitě mnohem víc. Alenka je prostě super lektorka.

Dana Vojtíková, Order processing manager, SICK spol. s.r.o.

Reference kurzu Jak si vybrat vysněné zaměstnance

Seminář proběhl formou diskuze, kdy si lektorka nejprve vyslechla naše potřeby a předala nám zcela konkrétní rady o tom, jak postupovat při výběru nových zaměstnanců. Seminář byl také o tom, jak si určit, koho vlastně hledáme a na jakou pozici. Veronika Cimbolincová je velmi sympatická dáma a celý seminář provázela příjemná a přátelská atmosféra.

Ing. Michaela Velebná, grafické studio Kontrolka s.r.o.

www.kontrolka.cz