Inspirosnídaně na téma Mindfulness a její přínosy v práci – networking

Další z oblíbených networkingových snídaní v karlínských prostorách ŽENY sro, tentokrát na téma Mindfulness a její přínosy v práci.  Naším hostem bude Marcela Roflíková, zakladatelka Českého mindfulness institutu a lektorka mindfulness ve firmách a pro veřejnost. 

Představíme vám mindfulness jako inspiraci pro seberozvojové aktivity pro rok 2019.

Dozvíte se o přínosech mindfulness z výsledků průzkumu v Čechách.

A taky si pravděpodobně na základě vědeckých informací o mindfulness, které uslyšíte, snadněji najdete čas na svůj adventní punč, zahrnete to svých povinností i péči o sebe a každý den si dovolíte něco malého, laskavého a radostného pro sebe. Protože i to významně zvýší vaše soustředění na práci a pomůže vám vnímat čas bez stresu.

Přijďte načerpat inspiraci, spoustu nápadů a praktických rad do vašeho podnikání! V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich příběhů a podnikatelských projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a navázat kontakt s dalšími úspěšnými ženami podnikatelkami.

Srdečně Vás zveme a těšíme se :-)

EvenTree, ŽENY sro a Baby Office

Kapacita: 16 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba.  Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno), jinak bychom museli Vaši rezervaci zrušit.

Z našich dalších akcí:

Rétorika s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 18.01.2019

Networkingová snídaně na téma: Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí a zdarma, 23.01.2019

TERMÍN

Pro 06 2018

ČAS

9:00 am - 11:30 am

Cena

500 Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code