Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou – networking pro podnikavé ženy se zajímavým hostem

Po krátké pauze pro vás opět připravujeme ve spolupráci se ŽENY sro a coworkingovým centrem Baby Office oblíbené networkingové snídaně se zajímavými hosty . Naše pozvání tentokrát přijala mentorka a podnikatelka známá z pořadu České televize “Den D” paní Margareta Křížová

Život je jízda nahoru a dolů, stejně jako podnikání. Ale může to být zábava, i když nejsme perfektní, občas hřešíme, často se bojíme, občas prokrastinujeme, čteme brak, lelkujeme, ale pak zabereme a začnou se dít věci. A na to člověk nemusí být superžena. Stačí chtít a rozjet to tady a teď.

Rad, jak podnikat správně, globálně a efektivně, je mnoho. Pokud by se člověk chtěl podle nich řídit a splnit všechny požadavky, které by správný podnikatel měl mít, je třeba být nadčlověkem nebo alespoň robotem. Tudíž je nutné přistoupit k podnikání jako ke všem jiným činnostem. Buďte lidští a přiznejte si, že občas nezvládnete time management, prokrastinujete, rupnou vám nervy a emoce vám zatemní mozek. To je ostatně i smyslem toho, proč jsem napsala knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se – koupit knihu můžete zde.

Přijďte načerpat inspiraci, spoustu nápadů a praktických rad do vašeho podnikání!

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich příběhů a podnikatelských projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a navázat kontakt s dalšími úspěšnými ženami podnikatelkami. A můžete si přinést sebou také Margaretinu knihu, kterou vám autorka ráda podepíše:-)

Kapacita: 16 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba.  Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno), jinak bychom museli Vaši rezervaci zrušit.

Z našich dalších akcí:

Co a jak v začátcích podnikání, 19.10.2018

Instagram pro začátečníky, 08.11. 2018

Rétorika – umění mluvit před lidmi, 16.11.2018

Sold out!

TERMÍN

Říj 16 2018

ČAS

09:00 - 11:30

Cena

500 Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code