Jak komunikovat s médii aneb PR v každé situaci – kurz zrušen

Jde z průšvihu udělat výhodu? Na facebooku vás nehezky „propírají“. A včera dokonce volali z televize!  Mohli jste tomu zabránit? A jak z toho rychle ven? Přijďte na náš originální workshop o krizové komunikaci s médii a v médiích.

 • Nečekejte, až to přijde. Naučte se včas řešit krizové situace. Štěstí totiž přeje připraveným.
 • Takhle jste to přece nechtěli. Myslíte to dobře. Děláte svou práci. Naučili jste se s webem, trénovali prezentaci. Jste aktivní. Vyšel o vás i článek. Tak kde se to sakra zvrtlo?
 • Ať jde o pouhé nedorozumění, útok konkurence, nebo jste vážně něco provedli: pořád ještě máte šanci vyváznout s čistým štítem.
 • Neváhejte a reagujte včas!

Na praktickém worskhopu se dozvíte:

 • Jak účinně bránit svoji pověst i pověst vaší firmy v případě nenadálé události,
 • Seznámíte se s principy krizové komunikace v online prostředí i v přímém kontaktu s novináři,
 • Seznámíte se s nástroji i zákonitostmi krizové komunikace s médii,
 • Podíváme se na pravidla krizových prohlášení a tiskových zpráv,
 • Ukážeme si hlavní chyby řešení krizových situací,
 • Všimneme si příjemné stránky nepříjemností,
 • Vyzkoušíte si, jaké to je stát pod tlakem před kamerou.

Pro koho je kurz určen:

 • Kurz ocení každý, kdo chce být v obraze a kdo se nechce nechat zaskočit nevítaným zájmem médií. A i když nám nejvíc půjde o web a o komunikaci s novináři, všechna pravidla oceníte i v soukromém životě.
 • Možnost jedné online konzultace zdarma po skončení kurzu.

Maximální počet je 10 účastníků (malý počet účastníků v našich kurzech umožňuje prostor na probrání jejich individuálních potřeb a konkrétní situace).

Lektorka: Hana Hejsková

Certifikovaná lektorka, mediální konzultantka a trenérka. S účastníky kurzů sdílí zkušenosti z mnohaleté praxe v oblasti vnitřní a vnější komunikace firem, vztahů s médii, včetně krizového a strategického Public Relations.

Hanka v minulosti řídila různorodé komunikační projekty v Čechách a na Slovensku. Byla ředitelkou korporátní komunikace a tiskovou mluvčí ve společnosti České aerolinie, řídila interní komunikaci Českého aeroholdingu byla šéfredaktorkou dvou firemních časopisů.

Řadu let působila ve společnostech Telefónica O2 Czech Republic a Český Telecom, kde získala zkušenosti především v oblasti komunikace a Public Relations, řízení projektů a korporátního marketingu. Zaváděla také komunikační a PR aktivity Telefónica O2 Slovakia při jejím vstupu na slovenský  trh, současně byla první tiskovou mluvčí této společnosti. Několik let  zastupovala ČR v porotě mezinárodní komunikační soutěže European Excellence Awards. V součastnosti  spolupracuje s firmami i jednotlivci  z různých oblastí podnikání a neziskového sektoru na přípravě i realizaci jejich firemní i osobní PR strategie. Velkým firmám i živnostníkům pomáhá rovněž s přípravou krizových komunikačních plánů. Ráda se věnuje i ženám a mužům, které chtějí posílit svou pozici na pracovním trhu, vybudovat svoji osobní značku. Práci poradkyně kombinuje s lektorskou a trenérskou činností.

Z našich dalších akcí:

Networkingová snídaně: ochutnávka workshopu Jak komunikovat s médii aneb PR v každé situaci., 04.04. 2019

Prezentační dovednosti s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 26.04.2019

Jak vést a řídit firmu úspěšně I., 23.04.2019

Jak vést a řídit firmu úspěšně II., 14.05. 2019

Instagram pro pokročilé, 22. 05. 2019

 

Platební a storno podmínky

Kurz je určen pro jednotlivce (z jedné firmy max. 2 účastníci). V případě více zájemců z jedné firmy rádi uspořádáme kurz na míru – kontaktujte nás zde.  

Pořádáme také Individuální konzultace vhodné pro majitele firem, manažery, apod. 

V případě dotazů kontaktujte Petru Koťátkovou, tel. 607 707 003 nebo petra.kotatkova@eventree.cz

 

 

TERMÍN

Kvě 27 2019

ČAS

09:30 - 13:30

Cena

2300-, Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code