Networkingová snídaně a ochutnávka workshopu na téma: Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma) – AKCE OBSAZENA

Děláte něco zajímavého? Chcete zviditelnit své produkty, služby nebo dokonce celý obor? Toužíte po tom, aby se o vás zajímala média? A nechcete za to utratit majlant? Přijďte na naši lednovou networkingovou snídani! Potkáte zajímavé lidi a navíc se dozvíte užitečné informace na téma PR.

Zuzana Rybářová z PR agentury Amaze Media vám poradí, jak se dostat do médií svépomocí (a zdarma). Zuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi.

Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další.

Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny.

Nabídneme vám ochutnávku z jejího praktického worskhopu (termín 6.3.2019)Vypsali jsme také další termín workshopu na téma Jak se dostat do médií, termín je 28.03. 2019

Dozvíte se jak vybírat ta správná média i konkrétní novináře, pomůže vám vymyslet témata, která novináře budou skutečně zajímat a naučí vás, jak je oslovit a udržet si jejich přízeň natrvalo, aby se na vás obraceli jako na odborníka v daném oboru. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich podnikatelských i dalších pracovních projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco nového na užitečné téma.

Srdečně Vás zveme a těšíme se :-)

EvenTree, ŽENY sro a Baby Office

Kapacita: 18 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba.  Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno).

Kapacita Snídaně je v tuto chvíli naplněna. V případě neobsazení některých míst vás budeme informovat na našich FB stránkách zde.

Vypsali jsme také další termín workshopu na téma Jak se dostat do médií, termín je 28.03. 2019

V případě zájmu o zařazení na seznam případných náhradníků/ zaslání nového termínu nám napište na mail petra.kotatkova@eventree.cz

Z našich dalších akcí:

Instagram pro pokročilé, 07.02.2019

workshop Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma), 06. 03. 2019

workshop Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma), 28. 03. 2019

Prezentační dovednosti s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 14.03.2019

TERMÍN

Led 23 2019

ČAS

9:00 am - 11:30 am

Cena

500 Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code