Networkingová snídaně: Jak komunikovat s médii aneb PR v každé situaci

Děláte svou práci nejlíp, jak to jde. A přece vás na facebooku propírají. Anebo jinde v médiích… Neváhejte a reagujte včas, protože je pořád šance vyváznout s čistým štítem. 😉 Přijďte na naši další networkingovou snídani! Potkáte zajímavé lidi a navíc se dozvíte užitečné informace na téma PR.

Akce obsazena, další EvenTree Networkingová snídaně s Mamma Help bude 11. června.

Lektorka Hana Hejsková vám poradí, jak komunikovat v médiích. A to za každé situace.

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich podnikatelských i dalších pracovních projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco nového na užitečné téma.

Ve druhé části setkání vám nabídneme ochutnávku z jejího praktického worskhopu na téma Krizové komunikace: 

  • Jak účinně bránit svoji pověst i pověst vaší firmy v případě nenadálé události,
  • Seznámíte se s principy krizové komunikace v online prostředí i v přímém kontaktu s novináři,
  • Seznámíte se s nástroji i zákonitostmi krizové komunikace s médii,
  • Podíváme se na pravidla krizových prohlášení a tiskových zpráv,
  • Ukážeme si hlavní chyby řešení krizových situací,

Lektorka: Hana Hejsková

Certifikovaná lektorka, mediální konzultantka a trenérka. S účastníky kurzů sdílí zkušenosti z mnohaleté praxe v oblasti vnitřní a vnější komunikace firem, vztahů s médii, včetně krizového a strategického Public Relations.

Hanka v minulosti řídila různorodé komunikační projekty v Čechách a na Slovensku. Byla ředitelkou korporátní komunikace a tiskovou mluvčí ve společnosti České aerolinie, řídila interní komunikaci Českého aeroholdingu byla šéfredaktorkou dvou firemních časopisů.

Řadu let působila ve společnostech Telefónica O2 Czech Republic a Český Telecom, kde získala zkušenosti především v oblasti komunikace a Public Relations, řízení projektů a korporátního marketingu. Zaváděla také komunikační a PR aktivity Telefónica O2 Slovakia při jejím vstupu na slovenský  trh, současně byla první tiskovou mluvčí této společnosti. Několik let  zastupovala ČR v porotě mezinárodní komunikační soutěže European Excellence Awards. V součastnosti  spolupracuje s firmami i jednotlivci  z různých oblastí podnikání a neziskového sektoru na přípravě i realizaci jejich firemní i osobní PR strategie. Velkým firmám i živnostníkům pomáhá rovněž s přípravou krizových komunikačních plánů. Ráda se věnuje i ženám a mužům, které chtějí posílit svou pozici na pracovním trhu, vybudovat svoji osobní značku. Práci poradkyně kombinuje s lektorskou a trenérskou činností.

Rezervace na workshop Jak komunikovat s médii aneb PR v každé situaci, 27.05. 2019 zde

Srdečně Vás zveme a těšíme se :-)

Tým EvenTree

Kapacita Networkingové snidaně: 15 osob

Cena za networking: 500,- Kč/ osoba.  Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno).

Platební a storno podmínky

Z našich dalších akcí:

Jak komunikovat s médii aneb PR v každé situaci, 27.05. 2019

TERMÍN

Dub 04 2019

ČAS

9:00 am - 11:00 am

Cena

500,- Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code