Prezentační dovednosti – umění mluvit před lidmi s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou – obsazeno! Další termín 14.3.

Workshop pro všechny, kteří se chystají vystupovat před publikem či v médiích a chtějí zdokonalit své prezentační dovednosti. Praktická příprava na vystoupení. Jedinečná příležitost získat rady na míru od známé televizní a rozhlasové moderátorky, lektorky prezentačních dovedností a mediálních tréninků. Její služby využívají mnozí naši politici i manažeři firem.

Další termín 14.03. 2019 zde: 

Prezentační dovednosti s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 14.3.2019

Absolventi tréninku:

Získají praktické rady, jak být připraveni na prezentaci/ vystoupení před publikem či v médiích.
Osvojí si návyky pro práci s trémou a hlasem.
Naučí se pohotově reagovat v neočekávaných situacích.
Dozví se komunikační fráze, které stoprocentně fungují. Po absolvování našeho tréninku budete schopní vhodně zformulovat obsah svého vystoupení, konkrétní věty a zdokonalíte také své prodejní dovednosti.
Vyzkouší si prezentaci před ostatními účastníky, dostanou od Štěpánky individuální doporučení “na míru” a vystoupení v praxi se již nebudou (tolik) obávat.
Zjistí si specifika rozhovoru pro zpravodajství ve stoje/ vsedě.
Dozví se informace a zkušenosti, které Štěpánka nasbírala ze celou dobu vystupování v médiích.

Součástí kurzu je praktický nácvik účastníků a natáčení na kameru.

 

Maximální počet je 6 účastníků.

Lektorka: Štěpánka Duchková

V médiích se pohybuje od první poloviny 90. let. Začínala jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let  působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci.

V současné době se věnuje především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuje společenské akce, kongresy a tiskové konference. V Českém rozhlase moderuje pořad K věci.

Reference účastníků:

“Rétorika se Štěpánkou byla naprosto báječná! Spoustu praktických ukázek, tipů a triků, legrace, skvělých vychytávek, které se budou hodit! Štěpánka je opravdový profík, vše názorně vysvětluje. Odnáším si hluboký zážitek i spoustu podnětů na to, jak zlepšit své vystupování i přemýšlení.” Tereza, Little Bubbless

“Různá školení a semináře navštěvuji pravidelně. Kurz Štěpánky Duchkové se s žádným nedá srovnat. Je úplně jiný. Naučíte se skutečně to, co vy osobně potřebujete změnit. Celý kurz je naprosto praktický, plný rad a návodů a Štěpánka se zaměřuje na každého z účastníku zvlášt a dostatečně dlouho. Půjdu na určitě na další kurz!” Zuzana Rybářová, Amaze.media

“Kurz proběhl v příjemné přátelské atmosféře a malá skupinka dala Štěpánce možnost individuálního přístupu. Vidět se na obrazovce bylo nepříjemné, ale nutné. Praktické přínosy kurzu ukáže až čas, ale zatím hodnotím pěti hvězdičkami.” Štěpánka, Asociace provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí

Platební a storno podmínky

Kurz je určen pro jednotlivce (z jedné firmy max. 2 účastníci). V případě více zájemců z jedné firmy rádi uspořádáme kurz na míru – kontaktujte nás zde.  

Pořádáme také Individuální tréninky se Štěpánkou Duchkovou, vhodné pro majitele firem, manažery, apod. 

V případě dotazů kontaktujte Petru Koťátkovou, tel. 607 707 003 nebo petra.kotatkova@eventree.cz

Z našich dalších akcí:

Instagram pro pokročilé, 7.2. 2019

Prezentační dovednosti s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou, 14.3.2019

 

 

 

Sold out!

TERMÍN

Led 18 2019

ČAS

10:00 - 13:00

Cena

2200,- Kč

Místo konání

Pracovna ŽENY sro
Karlínské náměstí 238/6, Praha 8
QR Code