S kým se na našich školeních, kurzech a webinářích potkáte? Představujeme naše odborníky, kteří vám rádi předají své zkušenosti a pomohou vám vaši firmu posunout dál. 

Ing. Mgr. Petra Koťátková, zakladatelka EvenTree vzdělávací agentury

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru mezinárodní obchod a Filosofické fakulty UK, obor sociologie.  V minulých letech působila na manažerských pozicích v oblasti telekomunikací, na pozicích projektové manažerky a odborné garantky několika projektů OPPA. Spolupracovala s  firmou SANEK, s.r.o.  jako  konzultant a lektor v oblasti lidských zdrojů. Dlouholeté zkušenosti má také jako certifikovaný systemický kouč a lektor v oblastech managementu, kariérního a rozvojového poradenství.

Koncem roku 2017 si splnila svůj dlouholetý sen a založila jsem vlastní vzdělávací agenturu EvenTree.

Jsme partnery v oblasti vzdělávání a rozvoje pro malé a střední firmy, státní i neziskové organizace a pořádáme pro management a zaměstnance školení na míru. Pořádáme také otevřené kurzy (nejen) pro podnikatele a oblíbená networkingová setkání s workshopy.

Naším heslem je „Rostete s námi”:  inspirace, motivace a propojování.

Tématicky se zaměřujeme  především na zlepšování prezentačních dovedností před publikem i v médiích, na témata z oblasti PR, médií a na správu a komunikaci na sociálních sítích.

Našimi lektory jsou zkušení odborníci ve svých oborech: televizní a rozhlasová moderátorka Štěpánka Duchková, majitelka PR agentury Amaze Media Zuzka Rybářová, specialistka na sociální sítě Lucie Budíková a další.

Mgr. Zuzana Rybářová 

Zuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi. Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další.

Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

Ing. Štěpánka Duchková

V médiích se pohybuje od první poloviny 90. let. Začínala jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let  působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci.

V současné době se věnuje především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuje společenské akce, kongresy a tiskové konference. V Českém rozhlase moderuje pořad K věci.

Mgr. Lucie Budíková

Sociálními sítěmi žije každý den. Má zkušenosti se správou velkých i malých profilů, rozličných strategií, správy reklamních kampaní a reportingů. Pracovala v komunikační agentuře, pak přešla na práci na volné noze, a když se jí narodila dcera, založila malou firmu. V té teď zaměstnává pár šikovných maminek a jedou v tom společně.

Primárně se zaměřují na Facebook a Instagram. Zvládají ale i celkový online marketing (díky spolupráci s externími kolegy).

Ing. Martin Čuba

Ing. Martin Čuba je zakladatel úspěšné firmy ETON Business Consulting, s.r.o. Jeho doménou je zvyšování obchodního výkonu firem a budování prodejních týmů.

Ing. Marcela Roflíková, MBA

Zakladatelka Českého mindfulness institutu, lektorka mindfulness s 18 letou praxí v mezinárodním businessu. Vede mindfulness programy pro veřejnost, velké korporace, děti a jejich rodiče. Dle vlastních slov je vděčná za lehkost bytí, kterou díky mindfulness získala. Dělá to, co sama žije.

Honza Slavík

Honza má více než 15 let praxe projektového  manažera, od úplně malých, přes střední i velké projekty nasbíral spoustu zkušeností. Věnoval se také rozvoji Google Business komunit v ČR v organizaci GUG.

“Své první nesmělé projekty jsem realizoval už na základní a následně střední škole, takže je logické, že jsem se po skončení školy začal věnovat právě projektové praxi. Dnes tomu co dělám říkám business design, což je takový mix projektového řízení, designových metod a marketingu. Jsem členem výboru IPMA Česká republika, kde se věnujeme certifikacím projektových manažerů dle standardu IPMA a dalšímu odbornému rozvoji projekťáků v ČR. Jsem taky člen sokola a trenér atletiky, specializuji se na běh na dlouhé tratě a dostávání kancelářských krys do formy.”

Alena Zborníková

Alena propojuje teorii s praxí, Specializuje se na rozvoj osobnosti, rozvoj interpersonálních dovedností,  rozvoj a skutečné využití potenciálu, kterým každý z nás disponuje.

Projekty v oblasti rozvoje osobnosti a psychologie jednání se zabývá více než deset let. Působí v komerčním sektoru, neziskových organizacích i státní správě. Při své práci využívá poznatky z dlouholeté práce s lidmi. Pro dosažení žádoucích výsledků využívá metodu Kaizen, která ve spojení s tréninkovým plánem dokáže dovést „malými kroky k velkým cílům.“

Alena u nás školí ve firmách a organizacích témata: Prezentační dovednosti, Trénink obchodních dovedností, Základy koučování pro manažery, Leadership, apod.

Silvia Soláriková

Silvia je byznys koučka a mentorka. Silvia pracovala jako byznys konzultantka a projektová manažerka v mezinárodních společnostech jako Ariba, Accenture, PrimeRevenue a Assessment Systems. Má zkušenosti s vedením podnikatelských Mastermínd skupin a soukomým koučingem podnikatelek a podnikatelů.