EvenTree: Ryze praktické vzdělávací kurzy pro podnikatele

Vzdělávací kurzy Eventree jsou vždy praktické: Naučíte se prezentovat, mluvit na veřejnosti i do médií, psát tiskové zprávy, pracovat se sociálními sítěmi, projektové řízení a mnohé další. Teorie je u nás minimum, vše si hned zkoušíme na vlastní kůži Našimi lektory jsou totiž zásadně lidé z praxe.

Jste začínající podnikatelé? Potřebujete poradit? Nebo už naopak podnikáte několik let a potřebujete získat svěží vítr? Naše vzdělávací kurzy splní obojí. A neztrácíme čas zdlouhavou teorií! O své zkušenosti se s vámi vždy dělí lidé, kteří jsou špičkou ve svém oboru. A nebojí se vám je předat.

Vzdělávací kurzy Eventree se konají v malých skupinkách, takže jsou vždy maximálně interaktivní a lektor je schopný zachovat individuální přístup k různým typům podnikání. Zaměřujeme se na obory, které jsou nyní pro podnikání nezbytné. A z každého našeho vzdělávacího kurzu si navíc vždy odnesete praktický výsledek:

– z kurzu Prezentační dovednosti a Mediální trénink s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou vám můžeme poslat vlastní videozáznam všeho, co jste se naučili a skutečně uvidíte tu změnu!

– z kurzu Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí a zdarma  si odnesete ediční plán tiskových zpráv, abyste je mohli okamžitě začít tvořit a posílat novinářům

– z kurzu Jak napsat tiskovou zprávu, která neskončí ve spamu si napíšete vlastní tiskovou zprávu a ze vzdělávacího kurzu Pište texty na web, které budou bavit Google i čtenáře si napíšete (jak jinak) vlastní text na web

– z kurzu Instagram pro začátečníky a Instagram pro pokročilé si odnesete praktický plán svých online aktivit

– na vzdělávacím kurzu Reklama na Facebooku a Instagramu si naplánujete vlastní reklamu

– součástí kurzu Jak dodat podnikání náboj je i konzultace vašeho podnikání a získáte prezentaci s přehledem probraných témat i dalších užitečných zdrojů

– díky kurzu Projektové řízení pro podnikatele se naučíte rychle lépe řídit své projekty, protože budete mít v rukou návod na konkrétní program, který vám pomůže

– zcela unikátní je pak náš vzdělávací kurz Výběrový online mastermind program, v němž získáte názory ostatních účastníků na vaše podnikatelské nápady, náhled „zvenčí“ a cennou zpětnou vazbu

A pozor, součástí všech našich vzdělávacích kurzů je také spontánní propojování a networking mezi účastníky. Nemusíte se ale ničeho bát, vše se u nás děje maximálně přirozeně…

Networkingová setkání pořádáme pravidelně a jsou velmi oblíbená. Podnikatelé zde mají možnost představit své produkty, poznat se s dalšími zajímavými lidmi z různých oborů a své aktivity propojit. Nutno dodat, že právě tady často vzniknou mnohé další zajímavé společné projekty.

A s kým se na našich vzdělávacích kurzech potkáte? Představujeme naše odborníky, kteří vám rádi předají své zkušenosti a pomohou vám posunout vaše podnikání rychle vpřed.

Mgr. Zuzana Rybářová 

Zuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi. Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další.

Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

Ing. Štěpánka Duchková

V médiích se pohybuje od první poloviny 90. let. Začínala jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let  působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci.

V současné době se věnuje především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuje společenské akce, kongresy a tiskové konference. V Českém rozhlase moderuje pořad K věci.

Mgr. Lucie Budíková

Sociálními sítěmi žije každý den. Má zkušenosti se správou velkých i malých profilů, rozličných strategií, správy reklamních kampaní a reportingů. Pracovala v komunikační agentuře, pak přešla na práci na volné noze, a když se jí narodila dcera, založila malou firmu. V té teď zaměstnává pár šikovných maminek a jedou v tom společně.

Primárně se zaměřují na Facebook a Instagram. Zvládají ale i celkový online marketing (díky spolupráci s externími kolegy).

Ing. Martin Čuba

Ing. Martin Čuba je zakladatel úspěšné firmy ETON Business Consulting, s.r.o. Jeho doménou je zvyšování obchodního výkonu firem a budování prodejních týmů.

Ing. Marcela Roflíková, MBA

Zakladatelka Českého mindfulness institutu, lektorka mindfulness s 18 letou praxí v mezinárodním businessu. Vede mindfulness programy pro veřejnost, velké korporace, děti a jejich rodiče. Dle vlastních slov je vděčná za lehkost bytí, kterou díky mindfulness získala. Dělá to, co sama žije.

Honza Slavík

Projektové řízení pro podnikatele_ Honza Slavík

Honza má více než 15 let praxe projektového  manažera, od úplně malých, přes střední i velké projekty nasbíral spoustu zkušeností. Věnoval se také rozvoji Google Business komunit v ČR v organizaci GUG.

“Své první nesmělé projekty jsem realizoval už na základní a následně střední škole, takže je logické, že jsem se po skončení školy začal věnovat právě projektové praxi. Dnes tomu co dělám říkám business design, což je takový mix projektového řízení, designových metod a marketingu. Jsem členem výboru IPMA Česká republika, kde se věnujeme certifikacím projektových manažerů dle standardu IPMA a dalšímu odbornému rozvoji projekťáků v ČR. Jsem taky člen sokola a trenér atletiky, specializuji se na běh na dlouhé tratě a dostávání kancelářských krys do formy.”

Alena Zborníková

Alena propojuje teorii s praxí, Specializuje se na rozvoj osobnosti, rozvoj interpersonálních dovedností,  rozvoj a skutečné využití potenciálu, kterým každý z nás disponuje.

Projekty v oblasti rozvoje osobnosti a psychologie jednání se zabývá více než deset let. Působí v komerčním sektoru, neziskových organizacích i státní správě. Při své práci využívá poznatky z dlouholeté práce s lidmi. Pro dosažení žádoucích výsledků využívá metodu Kaizen, která ve spojení s tréninkovým plánem dokáže dovést „malými kroky k velkým cílům.“

Alena u nás školí ve firmách a organizacích témata: Prezentační dovednosti, Trénink obchodních dovedností, Základy koučování pro manažery, Leadership, apod.

Silvia Soláriková

Mastermind program pro podnikatele_Silvia Soláriková

Silvia je byznys koučka a mentorka. Silvia pracovala jako byznys konzultantka a projektová manažerka v mezinárodních společnostech jako Ariba, Accenture, PrimeRevenue a Assessment Systems. Má zkušenosti s vedením podnikatelských Mastermínd skupin a soukomým koučingem podnikatelek a podnikatelů.

Ing. Mgr. Petra Koťátková, zakladatelka a výkonná ředitelka EvenTree

Absolventka VŠE obor mezinárodní obchod a  Filosofické fakulty UK obor sociologie.  V minulých letech jsem  zastávala manažerské pozice  v oblasti telekomunikací, dále pozice projektového manažera a odborného garanta několika projektů OPPA. Spolupracovala jsem  s expertní skupinou SANEK, s.r.o.  jako  konzultant v oblasti lidských zdrojů a byla jsem také členem  týmu Deloitte pro oblast Lidské zdroje v projektu EFIN, Procesní analýzy VŠ, VOŠ a v.v.i. Dlouholeté zkušenosti mám také jako certifikovaný systemický kouč a lektor v oblastech managementu a kariérního a rozvojového poradenství.

Koncem roku 2017 jsem si splnila svůj dlouholetý sen a založila jsem vlastní vzdělávací agenturu. Školíme ve firmách, státních i neziskových organizacích a pořádáme pro ně školení na míru. Dále pořádáme také otevřené kurzy především pro podnikatele a dále oblíbená networkingová setkání s workshopy. Naším heslem  je „Rostete s námi”:  inspirace, motivace a propojování. Tématicky se zaměřujeme  především na prezentační dovednosti před publikem i v médiích, oblast PR, médií a na sociální sítě.  Naši lektoři jsou zkušení odborníci školící v oboru, například moderátorka Štěpánka Duchková, majitelka PR agentury Amaze Media Zuzka Rybářová, Alenu Zborníkovou specialistku na komunikaci, a další.