Platba za akci/kurz

 1. Platbu za akci/kurz prosím proveďte na účet 2600803869/2010 (Fio Banka, a.s.) do 3 pracovních dnů od přihlášení, jinak bychom museli Vaši rezervaci zrušit.
 2. Místo na akci je rezervováno ve chvíli přijetí platby na náš účet.
 3. Platby v hotovosti nepřijímáme.
 4. Nejsme plátci DPH, ceny jsou konečné.
 5. Pokud potřebujete vystavit fakturu, vyplňte, prosím, své IČO (příp. i další fakturační údaje) přímo do objednávky. Fakturu Vám vystavíme po připsání částky na náš účet (příp. dle dohody).
 6. V případě dotazů nás kontatujte na petra.kotatkova@eventree.cz

Zrušení rezervace akce/kurzu ze strany účastníka

 1. Při zrušení rezervace akce/kurzu 10 a více pracovních dní před datem konání akce Vám vrátíme celou zaplacenou částku do 10 pracovních dnů na Váš účet.
 2. Při zrušení rezervace 10  až 5 pracovních dní před datem konání akce Vám vzniká povinnost uhradit storno poplatky, a to ve výši 50 % z ceny akce. V případě zrušení 4 a méně dnů před akcí se jedná o storno poplatky ve výši 100 %. 
 3. Pokud se nemůžete zúčastnit sami a najdete náhradníka, už zaplacené místo můžete v rámci vzájemné dohody převést. Změnu jména je třeba nahlásit na email petra.kotatkova@eventree.cz
 4. Zrušení rezervace proveďte vždy e-mailem na adresu petra.kotatkova@eventree.cz, jinak ho nemůžeme akceptovat.

Zrušení kurzu ze strany organizátora

 1. Vyhrazujeme si právo zrušit akci v těchto případech:
  • není naplněn minimální počet účastníků akce,
  • onemocnění lektora nebo jiné závažné překážky na straně organizátora či lektora.
 2. V těchto případech Vás budeme neprodleně informovat a vrátíme Vám celou platbu za akci do 10 pracovních dnů na Váš účet.